O mnie


Nie, ja pracować nie lubię. Wolę próżnować i myśleć o wszystkich pięknych rzeczach, które można by zrobić. Nie lubię pracy – żaden człowiek jej nie lubi – ale lubię to, co jest w pracy – sposobność do odnalezienia siebie samego, swej własnej rzeczywistości – dla siebie, nie dla innych – której inni ludzie poznać nie mogą. Widzą tylko pozory i nigdy nie są w stanie powiedzieć, co one naprawdę znaczą.

Joseph Conrad

Cześć, jestem Angela, mam dwadzieścia jeden lat i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Ale tak na serio. Potem wam o nich opowiem.

Kończę studia, związane z informacją w sieci. Umiem posługiwać się zdobytymi informacjami, wyłuskiwać z nich to, co najlepsze, a także pisać raporty, które wniosą coś dobrego w rozwój firmy. Sama stawiam na rozwój, pod każdym kątem swojej działalności, także czysto literackiej. Wierzę, że Internet to kopalnia zleceń i ludzi, którzy na każdym kroku mogą Cię zaskoczyć.

I ja chciałabym zaskakiwać. Pisząc, oddaję się tej czynności bez reszty, szukając najlepszych słów do stworzenia contentu. Dbam o treści, które mogą znacznie podnieść sprzedaż. Dbam też o ludzi, którym pomagam na różnych płaszczyznach – zaczynając od układania im dnia, a kończąc na układaniu życia oraz kariery.

Cenię sobie doświadczenie, które zdobyłam przez ostatnie miesiące, ciągle próbując się rozwijać – czy to w pracy, czy to w życiu prywatnym. Pasja jest w końcu wszystkim tym, co młody człowiek może dostać od życia. Kreując przestrzeń biznesowo-lifestylowo, kreuję siebie.